Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Dodawanie ogłoszeń

Dodawanie ogłoszeń w naszym serwisie należy do łatwych i wymaga naprawdę niewiele czasu. Prosimy pamiętać, że ogłoszenia na apartamenty-bulgaria.net.pl mogą dotyczyć jedynie noclegów w Bułgarii. Tylko właściciele lub zarządcy różnego typu kwater mają prawo zamieszczać ogłoszenia. Ogłoszenia są płatne, a cena za 365 dni publikacji ogłoszenia wynosi 40PLN.

Pierwsza czynność, którą trzeba wykonać, aby móc złożyć swoją ofertę to zarejestrować się. Po dokonaniu rejestracji, otrzymasz na podany przez siebie adres mailowy wiadomość potwierdzającą rejestrację z linkiem do strony logowania. Teraz już tylko wystarczy zalogować się i można dodać ogłoszenie.

Formularz, który należy wypełnić poprowadzi Cię krok po kroku, a my poniżej spróbujemy przedstawić pokrótce kolejne jego etapy:

KROK 1
Należy wybrać kategorię, w jakiej ma się znaleźć ogłoszenie. Kategorie stanowią poszczególne regiony i miejscowości Bułgarii. W przypadku braku na liście miejscowości, w której znajduje się Twoja nieruchomość, należy wybrać tylko region.

KROK 2
Tutaj jest jeszcze możliwość dokonania ewentualnej zmiany kategorii. Następnie należy wpisać nazwę nieruchomości, wybrać rodzaj nieruchomości i państwo (do wyboru jest tylko Bułgaria), a także wpisać miejscowość. Kolejne pola dotyczące dokładnego adresu i odległości od plaży oraz udogodnień nie są wymagane, aczkolwiek te dwie ostatnie dla turystów są dosyć istotne. Cenę należy podać najniższą jaka jest za jeden nocleg w polskich złotych. Następne pole to opis nieruchomości. Postaraj się jak najdokładniej ją opisać, pamiętając o podaniu jak najwięcej niezbędnych informacji.
Kolej na dodanie zdjęć. Do ogłoszenia można dołączyć maksymalnie 5 zdjęć, z których każde nie może przekraczać 500kB. Zdjęcia dodawane do oferty nie mogą posiadać tzw. „znaków wodnych” ani żadnych napisów, szczególnie adresów stron internetowych.
Dla osób zainteresowanych wyróżnieniem swej oferty jest możliwość zaznaczenia opcji „Polecamy”, dzięki której wyróżnione ogłoszenie będzie się pojawiać na stronie głównej w górnym panelu.
Następnie należy wybrać pakiet ogłoszeń-365 dni.

KROK 3
Wyświetla się podgląd ogłoszenia i w tym momencie jest możliwość sprawdzenia wszystkich wybranych przez siebie opcji, a także kosztów ogłoszenia. Jeśli wszystko się zgadza i akceptujesz podany w tym miejscu regulamin, wystarczy kliknąć ikonę „Dalej”. Ogłoszenie zostało dodane i czeka na akceptację administratora, a na stronie pojawiają się wszelkie dane potrzebne do dokonania płatności za ogłoszenie lub po wybraniu sposobu płatności PayPal nastąpi przekierowanie na odpowiednią stronę, gdzie możesz zapłacić za ogłoszenie.

Po zatwierdzeniu wpłaty na nasze konto, ogłoszenie jest sprawdzane i pojawia się na stornie. W przypadku braku jakiś istotnych informacji poprosimy Cię o uzupełnienie lub zmianę ogłoszenia.

Odpowiedz