Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

O nas

apartamenty-bulgaria.net.pl to portal, skierowany do właścicieli i zarządców kwater zlokalizowanych na terenie Bułgarii. Poprzez nasz serwis chcielibyśmy stworzyć bogatą bazę różnego typu nieruchomości pod wakacyjny wynajem (nie tylko apartamentów), tak aby poszukujący interesujących kwater mieli jak największy wybór. Zainteresowani noclegami mają bezpośredni kontakt z właścicielami, a właściciele nieruchomości mają możliwość prezentacji swych ofert za naprawdę niewielką opłatą. Dzięki serwisowi apartamenty-bulgaria.net.pl mają Państwo okazję zaprezentowania się polskiemu turyście.

Ogłoszenia w naszym serwisie mogą dotyczyć jedynie noclegów w Bułgarii i tylko właściciele oraz zarządcy kwater mają prawo je zamieszczać.

Ogłoszenia na naszym portalu charakteryzują się przejrzystością. Zawierają niezbędne informacje, które pozwalają turyście podjąć decyzję o rezerwacji. Osoba zamieszczająca swą ofertę ma prawo w każdej chwili ją wycofać z portalu. Samo umieszczenie ogłoszenia jest naprawdę tanie i w dodatku bardzo proste. Obsługa naszego serwisu nie wymaga od użytkowników ani specjalistycznej wiedzy informatycznej, ani obsługi dodatkowego oprogramowania.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu portalowi liczba rezerwacji naszych klientów znacznie się zwiększy. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań.

Zapraszamy do współpracy!

Odpowiedz